Sony Sirius’un (Xperia Z2) 12 Dakikalık İnceleme Videosu Yayınlandı!

media 2460

Sony uzun süreden beri birçok özelliği sızdırılan Sirius kod adlı yeni nesil akıllı telefonu 24 Şubat’ta başlayacak Mobil Dünya Kongresi’nde resmen lanse edilecek.Lansman tarihi yaklaştıkça telefona dair sızıntılar artarken, telefonun bugüne kadar ortaya çıkan özelliklerin tümünün sergilendiği bir video YouTube kanalıyla yayınlandı.

teknik destek

Yayınlanan 12 dakikalık videoda telefonda Android 4.4.2 KitKat işletim sistemiyle gelen telefonda yenilenmiş Xperia arayüze genel bir bakış, söz konusu arayüzde yer alan kilit ekran, değişen SMS uygulaması, Basit başlatıcı, telesekreter, özel ses ayarları, eldiven modu,Liflog ve Neler Yeni uygulaması,  akıllı arka ışık kontrolü ve güç yönetimi ayrıca çift dokunarak ekranın uyandırılması arayüzde dikkat çeken gelişmeler olurken; kamera tarafında ise 4K video, Timeshift ve 120fps slow motion çekim özelliklerine bir bakış atılıyor.

Xperia Z1’e nazaran daha ince bir çerçeveye sahip olduğu görülen Sirius kod adlı telefonda 5.2-inç boyutunda TRILUMINOS IPS ekran, Snapdragon 800 MSM8974AB, 3GB RAM, 16GB dahili depolama ve microSD kart desteğinin yer alması bekleniyor. Telefon 24 Şubat’ta Türkiye saati ile 09.30′da Mobil Dünya Kongresi’nde düzenlenecek bir basın etkinliğinde resmen duyurulacak.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın