Sony, Bazı Xperia Modelleri İçin Android M Geliştirici Önizleme Sürümü İmajlarını Yayınladı

blank

Google, 28 Mayıs tarihinde gerçekleştirilen Google I/O 2015 etkinliğinde resmi olarak yeni Android M sürümünü tanıtmış ve ardından bir gün içinde de Nexus cihazları için Android M Geliştirici Önizleme Sürümü fabrika imajlarını yayınlamıştı.

teknik destek

Değiştirilmemiş saf Android kullanılmasına olanak sağlayan Nexus cihazları için yayınlanan Android M önizleme sürümü sonrası, şimdi Sony de benzer amaçlar için oluşturulan AOSP (Android Open Source Project/Android Açık Kaynak Kodu Projesi) için Android M Geliştirici Önizleme Sürümü Fabrika İmajlarını bir çok Xperia modeli için yayınladı.

Android M Geliştirici Önizleme Sürümünü yükleyebileceğiniz Xperia modelleri arasında, Xperia Z3, Z3 Compact, Z2, Z1, Z Ultra, Z, ZL, E3, M2, T2 Ultra, T3, L, S, Z3 Tablet Compact, Z2 Tablet ve Tablet Z modelleri yer alıyor. Ayrıca yeni Z3+, Z4 ve Z4v modellerinin Sony AOSP projesine henüz dahil olmadığını belirtelim.

Eğer yukarıdaki Xperia modellerinden birine sahipseniz ve Android M Geliştirici Önizleme sürümünü yükleme istiyorsanız gerekli talimat ve dosyalara ulaşabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!