Sony Xperia C4 Android 6.0 güncellemesi çıktı

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Sony Xperia C4 Android 6.0 güncellemesi çıktı. Xperia Z3+, Xperia Z4 Tablet, Xperia Z5 / Compact, Xperia Z5 Premium, Xperia XA Ultra ve Performance ne zaman çıkacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sony, Android 6.0 Marshmallow güncellemesini tamamlamak üzere son adımlarını tamamladı. Xperia C4 modeli için Android 6.0 güncellemesini yayınladı.

Yeni Android sürümü kademeli oalrak Türkiye dahil dağıtıma çıktı. Güncelleme şuan Avrupa’ da yerini aldı. Bu ay içerisinde dünya geneline ulaşması bekleniyor.

Sony, eski modeller için güncelleme desteğini devam ettiriyor. Şuan için Android 6.0 sürümü devam ederken, Android 7.0 sürümü içinde çalışmalarını tamamlamak üzere. 

Android 7.0 güncellemesi alacak Sony Xperia modelleri: Sony kısa süre önce Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak cihazları açıklamıştı. Aşağıda yeni Android sürümünü alacak modeller yer almaktadır.

Sony Xperia C4 Android 6.0 güncellemesi çıktı

Sony Xperia C4 Android 6.0 güncellemesi çıktı

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sony Xperia Z3+, Xperia Z4 Tablet, Xperia Z5 / Compact, Xperia Z5 Premium, Xperia X / XA / Ultra ve Xperia X Performance cep telefonlar için nihayet Android 7.0 sürümü dağıtıma çıkacak.

Xperia C4 Android 6.0 güncellemesi resmen dağıtıma çıktı. En önemli yeniliklerden biri olan Xperia Home Launcher ana ekran uygulamasında görülmekte. Genel performans artışı ve görünümde yenilikler.

Android 6.0 ile kamera arayüzünde yenilikler, kilit ekranda değişim, yeni güvenlik açıkları için iyileştirmeler ve Stamina Modu yenilikleri. 
 


Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 00:21

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: , ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak