Sony Xperia FIFA Brezilya Dünya Kupası Teması [APK Dosyası]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony Xperia FIFA Brezilya Dünya Kupası Teması [APK Dosyası]

Andronova

Sony, Xperia cihazlar için bir süredir Google Play’de temalar yayınlamakta. Japon üretici bu temalara çok yakında bir yenisini daha ekleyecek. Eğer son dokuz ayı içerisinde Sony Xperia bir telefon satın aldıysanız kutu üzerindeki “Fifa Dünya Kupası Brezilya” logosunu mutlaka fark etmişsinizdir. Bunun nedeni Sony’nin bu yaz düzenlenecek dünya kupasının ana sponsorlardan biri olmasıdır.

Sony sponsor olduğu bu dev futbol organizasyonunu görsel açıdan tüm Xperia cihazlara yansıtmaya hazırlanıyor. Kısa süre içerisinde Google Play’de yer alacak FIFA Brezilya Dünya Kupası 2014 teması henüz yayınlanmadan xperiaguide sitesi tarafından gün yüzüne çıkarıldı. Android 4.3 Jelly Bean ve üzeri Xperia telefonlarda çalışan temayı alt bölümde yer alan linkten indirebilirsiniz. FIFA Brezilya Dünya Kupası 2014 temasının Root’lu ve Root’suz telefonların tümünde çalıştığını belirtelim. Tema kısa süre içerisinde Google Play’de resmen yayınlanacak.

1234

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın