Sony Xperia Launcher Güncellendi [APK Dosyası İndir]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony’nin telefon ve tablet cihazlarda yer verdiği Xperia arayüzü sade görünümü ve basit kullanımıyla dikkat çekiyor. Her yıl amiral gemisi modellerde arayüzü önemli ölçüde yenileyen Japon üretici kimi zaman yeni Android sürümlerinde de Xperia Laucnher’da bir dizi değişiklilere gidiyor.

Geçtiğimiz günlerde giriş seviyesi akıllı telefonu Xperia E için Android 4.4.2 KitKat güncellemesini yayınlayan Sony, aynı zamanda Xperia Launcher başlatıcısını bir üst sürüme yükseltti. Yükseltme işlemini giriş seviyesi bir modelden başlatan Sony, yeni arayüzde çöp kutusu simgesini değiştiriyor. 6.3.A.0.7 yapı numarasına sahip sürümde kimi hataların da düzeltildiği tahmin ediliyor.

Dilerseniz Xperia Launcher’ın en güncel sürümünü APK dosyası şeklinde indirerek Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. Dosyayı root’lu ve root’suz tüm cihazlarda deneyebilirsiniz. Bir hatırlatma yapacak olursak; yenilenen Xperia Launcher sadece Android 4.4 KitKat ve üzeri sürümlerde çalışıyor.

APK dosyasını indirdikten sonra telefon hafızasına ya da microSD karta taşımanız gerekiyor. Herhangi bir dosya yöneticisi yardımıyla yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yükleme işlemi öncesi Ayarlar> Güvenlik>Bilinmeyen kaynaklar sekmesini aktif hale getirmeniz gerekiyor.

33pavkj

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir