Sony; Xperia S, Xperia SL ve Xperia Acro S için Yeni Bir Güncelleme Yayınladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son birkaç ayda Xperia S/SL ve Acro S modelleri için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini dünya genelindeki tüm kullanıcılara ulaştıran Sony, resmi site üzerinden söz konusu telefonlar için bir düzeltme güncellemesine daha başlandığının müjdesini verdi.

teknik destek

Android 4.1.2 güncellemesi sonrasında cihazlarda oluşan sorunların çözümü adına sunulan güncelleme,  performans artışının yanı sıra telefonları daha kararlı bir hale getiriyor.

OTA (şebeke) ve Sony PC Companion üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme beraberinde birçok yenilik getiriyor. İlk olarak kamera noktasında yapılan iyileştirmeleri göz attığımızda; beyaz dengesindeki anormallik elden geçirildi, “Hızlı başlat” butonunun çalışma işlevselliği artırılırken, Full HD (1080p) video çekimde iyileştirme yapıldı ve gecikme süresi en aza indirildi.

2G şebeke verilerinde bağlantı istikrarı, pil tüketimi noktasında yapılan iyileştirmeler, azalan pilde seviyelerin bildirilmesinde yapılan düzenlemeler, Exchange Active Sync geliştirmeleri, Google Now uygulamasını başlatmak için home butonuna uzun basma ve son uygulamaları başlatmak için ise home butonuna çift basma güncelleme kapsamında yer alan diğer yenilikler.

Güncelleme her zaman olduğu gibi bölge ve taşıyıcıya bağlı olarak değişkenlik gösterecektir.

ilgili>> blogs.sonymobile

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!