Sony, Xperia SP ve Xperia T/TX/V için Android 4.3 Güncellemesini Ocak Sonunda Başlatacak!

blank

Aralık ayı  içerisinde Z serisinde konumlandırdığı akıllı telefon ve tablet modelleri için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımı gerçekleştiren Sony, başta Xperia SP ve 2012 yılı IFA Fuarı’nda tanıtımlarını gerçekleştirdiği Xperia T/TX/V modelleri içinse Android 4.3 güncellemesinin yeni yıla bıraktı.

teknik destek

Söz konusu telefonlar için Android 4.3 güncellemesinin geliştirme aşaması devam ediyor ve ayrıca  bu telefonların Android 4.3 yüklü bazı ekran görüntüleri de bir süredir bazı forum sitelerinde ortaya çıkmaktadır. Kullanıcıların merakla beklediği güncellemeye ilişkin Sony cephesinden resmi bir açıklama geldi. Japon üretici Xperia SP ve Xperia T/TX/V modelleri için final provalarının devam ettiği ve güncellemede artık sona gelindiğini ifade etti. Güncelleme dağıtımının ise ocak/şubat döneminde başlayacağı bilgisi verildi.

Provalarda bir aksilik çıkmaması durumunda bahsi geçen telefon sahipleri ocak sonundan itibaren Android 4.3 güncellemesinin almaya başlayacak. Sony resmi site site üzerinden güncelleme kapsamında yer alacak gelişmelere ayrıntılı olarak değinecektir, ancak Xperia Z serisine sunulan yeniliklerin büyük bölümünün bahsi geçen telefonlara da aktarılması bekleniyor.

Yenilikleri hatırlayacak olursak; Project Butter kapsamında cihazlarda daha hızlı ve pürüzsüz bir arayüz deneyimi, artırılan grafik performansı, Smart Social Camera uygulaması,  STAMINA Modu ile pil süresinde iyileştirme, Xperia in Busines güvenlik paketi, “Xperia Temalar” ve Sony’nin yerleşik uygulamalarında performans geliştirmeleri.

Sony, Xperia SP ve Xperia T/TX/V için Android

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!