Sony, Xperia Tablet Z için Android 4.2.2 Güncellemesinin Dağıtımına Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde Android 4.3 güncellemesi yol haritasını resmi site üzerinden duyuran Sony, şu süreçte ise mevcut telefon ve tabletleri için Android 4.2.2 güncellemesinin dağıtımı gerçekleştirmeye devam ediyor.

teknik destek

Sony’nin bu yılın ilk döneminde tüketicilere sunduğu ve tasarımın yanı sıra teknik özellikler noktasında Xperia Z ile benzerlik gösteren Xperia Tablet Z için Android 4.2.2 güncellemesi resmen başladı. Güncelleme ilk olarak LTE versiyon için başlarken, Wi-Fi sürümü için kısa süre içerisinde dağıtımın başlanacağı bildiriliyor.

OTA ve Sony PC Companion kapsamında dağıtımı gerçekleşen güncelleme ile performans artışının yanı sıra daha hızlı geçişler sağlanıyor. Bunun yanı sıra medya uygulamalarında sorunsuz senkronize, hızlı ayarlar menüsü, özelliştirilebilir durum çubuğu, kilit ekranda widget desteği ve Daydream ekran uygulaması güncellemenin getirmiş olduğu diğer yenilikler.

Halihazırda ülkemizde de satışa sunulan tabletin teknik özelliklerini kısaca özetlemek gerekirse; 10.1-inç boyutunda Full HD (1920 x 1200p) ekran çözünürlüğünde Bravia Engine 2 teknolojisine sahip ekran, 1.5GHz frekansında çalışan dört çekirdekli S4 Pro işlemci, Adreno 320GPU, 2GB RAM, 32GB depolama alanı ve 64GB’a kadar microSD kart desteği, ilk defa bir tablette kullanılan arka aydınlatmalı Exmor RS sensörlü 8.1mp arka kamera, 6.9mm kalınlık, 6000mAh kapasiteli pil (Stamina modu), su ve toz geçirmez IP55/IP57 sertifikası, WiFi a / b / g / n, Bluetooth 4.0, NFC ve LTE, S-Force Front Surround 3D ses çıkışı.

ilgili>> XperiaBlog

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!