Sony Xperia TL’yi Android 4.1.2 Bazlı Firmware İle Çalışırken Görüntüleyen Video Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

İlk resmi Xperia Jelly Bean güncellemeleri, Şubat’ın sonuna kadar beklenmiyor; fakat sızdırılan yeni bir video, Sony’den gelecek 4.1 temelli yeni firmwarelerden neler bekleyebileceğimizi gözler önüne serdi. Vietnam’lı Sony topluluğu SonyViet, yayınlama öncesi versiyonu halindeki Xperia TL Jelly Bean güncellemesini gösteren bir video çıkarttı.

Andronova

Videodaki yazılımdan, tanıdığımız Sony arayüzünün yeni özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. Bu yeni özellikler arasında yeni duvar kağıtlarına sahip yeni bir ana ekran launcherı, albüm ve video içeriklerimiz için yeni birer “Album” ve “Movie” uygulamaları bulunuyor. Ayrıca yeni çıkacak olan Xperia V’de de bulunması beklenen ve ses kalitesini arttırabilmemizi sağlayan ClearAudio+ özelliği de mevcut. Bu yeni özelliklerin aksine, arayüzün genel görünüm ve hissiyatı, şu anki ICS bazlı Xperia ROM’larından pek de farklı değil.

Bu yeni yazılımın, Sony’nin Las Vegas’taki CES’de açıklayacağı konuşulan ve 5 inçlik 1080p ekrana, dört çekirdekli Snapdragon Pro işlemciye ve 2GB RAM’e sahip olacağı dedikodusu yapılan Xperia Z’de de olması bekleniyor. İşte yeni yazılımı gösteren video:

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın