Sony Xperia XA Ultra Özellikleri

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Sony Xperia XA Ultra özellikleri yayınlandı. Xperia XA Ultra, Xperia XA ve Xperia X özellikleri fiyatı belli mi? Yeni Sony Xperia cep telefon modelleri Türkiye satışı ne zaman olacak? Su geçirmez mi? Suya toza dayanıklı mı? Su geçer mi? Kullanıcı yorumları ve şikayetleri neler olacak?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Sony Xperia XA Ultra özellikleri: Sekiz çekirdekli 64 bit işlemci, 6 inç full HD kavisli ekran, az ışıkta 16 MP selfie ön kamera çekimi,  21.5 MP hibrit otomatik odaklama özelliğine sahip arka kamera, 2 gün kadar pil ömrü ve 200 GB kadar mSD kart.

Xperia XA Ultra cep telefonu modeliyle günün her hangi bir saatinde olan üstü pozlar yakalayabiliyorsunuz. Gelişmiş 16 megapiksel çözünürlük selfie kamerasıyla net bir görüntü alabilirsiniz. Az ışık veren sensörleriyle keskin, parlak veya bulanık olmadan fotoğraf çekebilirsiniz.

Gece selfie’leri için tasarlanmış ön ve arka kamerası ile yüzünüzü arka planı doğal şekilde aydınlatabilir. Optik Görüntü Dengeleme ile eliniz titrese bile sorun oluşturmamaya çalışır. Gece çekilen fotoğraflar da dahi keskin çekimler yapabilirsiniz.

Sony Xperia XA Ultra %C3%96zellikleri 1 1

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yeni çıkacak tüm modellerde en dikkat çeken özelliklerden biri kamera özellikleri oldu. Xperia XA Ultra modelinde yer alan 21,5 MP ana kamerasıyla, hızlı başlama ve Hibrit Otomatik Odaklama ile parlağı ve bulanıklığı olmayan karelere hazır olun.

Xperia XA Ultra, tasarımı da teknik özellikleri kadar başarılı. İnce bir çerçeveye sahip ekranıyla sizi etkileyecektir. Ekran kenarlarında yer alan kıvrımlar ile onu tutmak gayet kolay olacak.

Xperia XA Ultra, bir kez yaptığınız şarj ile iki güne kadar pil ömrüne sahip olacak. Malum akıllı cep telefonlarında en önemli sorunlardan biri pil ömrü. Peki telefonu acil şarj etmeniz gerekiyorsa, Xperia XA Ultra modelindeki Hızlı Şarj Ünitesi (UCH12) sayesinde sadece 10 dakikada 5 saat kullanım süresi elde edebilirsiniz. Sony Xperia XA Ultra özellikleri ile gayet başarılı bir model olarak görülüyor. Sony Android 6.0 Marshmallow güncellemesi haberimize daha önce baktınız mı?

Sony Xperia XA Ultra özelliklerisony xperia xa ultra özellikleri nasıl su geçirmez mi

sony xperia xa ultra özellikleri fiyatı

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Sony Xperia XA özelliklerisony xperia xa özellikleri nasıl su geçirmez mi

sony xperia xa ultra özellikleri fiyatı

Sony Xperia X özelliklerisony xperia x özellikleri nasıl fiyatı ne kadar

sony xperia xa ultra özellikleri türkiye fiyatı

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir