Sony Xperia XA2 Ultra görüntüleri

Andronova

Sony firmasının çıkaracağı yeni telefonlar biride Sony Xperia XA2 Ultra'dır Peki bu yeni modelin ekran yapısı ve teknik özellikleri nasıl olacak detaylar haberimizde….

Sony firması çıkardığı bir çok telefon ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Son amiral gemisi ile adından söz ettiren Sony şimdide büyük ekran sevenle için yeni bir model çıkarmaya hazırlanıyor.

Firmanın büyük ekran kategorisinde piyasaya süreceği Sony Xperia XA2 Ultra modeline ait bazı bilgiler internete sızdı. Şimdi hep birlikte bu yeni modelin özellikleri inceleyelim. Diğer modeller ile arasında ne gibi farklar olduğunu  görelim.

Sony Xperia XA2 Ultra resimleri

Sony firması daha önceki modeli olan Sony Xperia XA1 Ultra’yı çıkardığında bir çok sorun ile karşı karşıya kaldı. Firma bu modelde kullanıcılarının yüzünü çok da güldürmedi. Ortaya çıkan sorunlardan dolayı bir çok kullanıcının ciddi eleştirilerine muhatap oldu. Sony bu eleştirileri dikkate alarak bu serinin ikinci modelini piyasaya çıkaracak. Fakat Sony Xperia XA2 Ultra’nın resmi tanıtımı yapılmadan önce telefon ile ilgili bazı bilgiler internete sızdı.

İlk olarak telefon modeline ait görseli sizlerle paylaşalım

Sony Xperia XA2 Ultra görüntüleri

Sony Xperia XA2 Ultra özellikleri

Yukarıdaki resim internete sızan bir görüntüdür. Resmi paylaşan kişiler resmin Sony Xperia XA2 Ultra modeline ait olduğunu iddia etmektedir. Resime genel olarak baktığımızda ise telefonun ön ve arka yüzü görünmektedir. Tasarım olarak ise firma bir önceki telefonun tasarımına sadık kalmış gibi görünüyor. Anla tasarım anlayışını bu serde de kullandığı görünmektedir. Diğer modelinden farklı olarak bu yeni modelle çift ön kamera ve parmak izi okuyucusu bulunmaktadır. Şimdi  bu yeni cihazın teknik özelliklerini sizlere maddeler halinde sıralıyalım;

  • FullHD (1080p) çözünürlüğünde 6 inç ekran
  • Qualcomm Snapdragon 630 yonga seti
  • 4 GB RAM ve 64 GB ROM (MicroSD kart desteği var)
  • 21 megapiksel arka kamera 
  • Parmak izi tarayıcısı
  • Android 8.0 Oreo işletim sistemi


Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 15:53

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir