Sony, Xperia Z2 ve Xperia Z3 Modelleri İçin Andorid 5.1 Güncellemesini Yayınladı!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Akıllı telefon pazarında azımsanamayacak payı bulunan Japon teknoloji devi Sony, Xperia Z2 ve Xperia Z3 akıllı telefonları ve tabletleri için Andorid 5.1 Lollipop güncellemesini yayınladı.

Sponsorlu reklam

Son dönemde finansal sorunlarıyla hakkında haberler yapılan Sony, “Sony’den İki Yeni Üst Seviye Android Telefon: Xperia S60 ve Xperia S70” başlıklı haberimizde de bahsettiğimiz üzere, akıllı telefon pazarında daha güçlü bir oyuncu olmak için adımlar atmaya başladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android cihazları satan üreticiler arasında güncelleme konusunda en iyilerden olan Sony, Android 5.1 güncellemesinin dağıtımıyla birlikte, Z2 ve Z3 modellerine bir çok yeni özellik te eklemeyi ihmal etmedi.

Sponsorlu reklam

xperia-z2-z3-lollipop

Daha çok görsel değişikliklerin yer aldığı Xperia Z2 ve Xperia Z3 Android 5.1 güncellemesiyle birlikte, bir çok yeni animasyon efekti ve simge değişikliğinin yanı sıra, bildirim menüsünde de bazı değişiklikler yapıldı. Ayrıca kamerada yapılan değişiklikle birlikte Gelişmiş Otomatik Mod odaklama özelliği Xperia cihazlara geldi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Önümüzdeki hafta ve takip eden haftalarda aralarında Xperia Z1, Z1 Compact, Z Ultra bulunan ve diğer bir çok Xperia modeli için Andorid 5.1 güncellemesinin yayınlanacağı söylendi.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak