Sony Xperia Z3 Android 7.0 N Güncellemesi Developer Preview

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Sony Xperia Z3 Android 7.0 N güncellemesi nasıl yüklenir? Android 7.0 PC Companion programı yazılımı ile nasıl yüklenir? Android N ROM yükleme talimatı. Android 7.0 indir yükle.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Sony Xperia Z3 cep telefonu modeli için Android N / Android 7.0 sürüm güncellemesini yayınladı. Güncelleme şimdilik Xperia Z3 D6603 ve D6653 modelleri için geçerli. Kısa zaman önce Android N geliştirici sürümü Nexus’ da yayınlanmıştı. Sony Xperia Z3′ de yayınlanması büyük sürpriz oldu.

Android N sürümünün genel özellikleri: Çoklu pencere desteği, kullanıcıların cihaz veya tablet ekrana sığacak şekilde bunları gerektiği gibi boyutlandırma özelliği, aynı anda iki uygulamaları veya Aktiviteler görüntülemenizi sağlar. Yeni multi-tasking özelliği, ekranda aynı anda iki uygulama birden açma, bildirim özelliğinde değişim, grup mesajları ve mesaj konusuna göre ayırma, tek bir yerde kontrol, doğrudan bildirim arayüzü, hızlı yanıt verebilme, hızlı ayarlara ulaşma, çağrılarda engellenen numaralar da metinleri üzerinde engelleme, engellenen numaralar yedekleme ve geri yükleme özelliği aracılığıyla tekrar kullanılabilme, çoklu uygulamalar ile engellenen numaralar listesini kullanabilirsiniz, Android TV giriş hizmetlerinde oynatma içerik yeteneğini ekleme, güvenlik için bazı iyileştirmeler, genel performansta verimlilik ve Google Android bellek ihtiyacını azaltma.

Sony Xperia Z3 Android 7.0 N güncellemesi

Sony Xperia Z3 Android 7.0 N güncellemesi

Sony Xperia Z3 Android 7.0 N güncellemesi

Sony Xperia Z3 Android 7.0 N güncellemesi

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Android 7.0 N güncellemesi nasıl yüklenir: Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz PC Companion yazılımı ile Android N sürümünü cihazınıza yükleyebilirsiniz. Bilgisayar klavyesinde bulunan ALT tuşunu basılı tutup üzerine tıklayıp, yazılım onarım seçeneği ile devam edip yönergeleri izleyiniz. Android N güncellemesini yüklemeden önce cihazın yedeğini almanızı öneririm.

Android N sürümü şuan için stabil çalışmamaktadır. Geliştirici sürümü denemelerle stabil hale dönüşmesi sağlanacak. İsterseniz kararlılık sürümünü bekleyebilirsiniz. Dil desteğinde Türkçe bulunmamaktadır. Android N Türkiye sürümü için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Android N için 18-20 Mayıs tarihlerinde Google Geliştiriciler Konferansında resmen tanıtımı yapılacak. Android N / Android 7.0 için stabil sürüm güncellemesi Temmuz ayı gibi yayınlanması bekleniyor. Android 7.0 N sürümü geliştiriciler indirmeye başladı haberimize göz attınız mı?

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir