Sony Xperia Z3+ Fiyatı Belli Oldu!

media 13184

Sony’nin ilk olarak Japonya için duyurduğu Xperia Z4 modelinin ardından, dün Xperia Z4’ün uluslararası modeli olarak görülen yeni Xperia Z3+ modeli resmi olarak duyuruldu.

teknik destek

Bu yıl ki diğer amiral gemileri Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, HTC One M9, LG G4 gibi modellerle benzer özelliklere sahip olan Xperia Z3+ modelinin diğerlerinden ayıran en büyük özellik ise su geçirmez olması.

Sony’nin farklı bir yöntemle piyasaya sunduğu Xperia Z3 Plus modeline yönelik kullanıcıların nasıl tepki göstereceği yakın zamanda belli olacak. Şimdi bu bekleyiş öncesinde Sony‘nin yeni amiral gemisi Xperia Z3+ modelinin fiyatı belli oldu.

sony-xperia-z3-plus-resim1

Haziran ayında satışa çıkması beklenen Sony Xperia Z3+ modelinin İngiltereli Crove adlı teknoloji mağazasında ön sipariş fiyatı ortaya çıktı.

447 pound yani yaklaşık olarak karşılığı 700 dolara tekabül eden Xperia Z3+ modelinin Türkiye fiyatı ise buna göre ortalama 1850TL olacak.

Samsung Galaxy S6’nın 2500TL’den, LG G4’ün 2200TL’den ve HTC ONe M9’un 2800TL’den satıldığını düşünürsek, Sony Xperia Z3+‘ın bir şansının olduğunu söyleyebiliriz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın