Sony Xperia Z3 Tablet Compact Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony ‘nin ürün destek dökümanında Xperia Z3 Tablet Compact ortaya çıktı. Eylül ayında Berlin’de yapılacak olan IFA etkinliğinde firmanın Xperia Z3  ve Z3 Compact  telefonlarını tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor. Tanıtılacak telefonlar daha önce bir kaç kez sızıntıya uğramıştı. Ancak bugünkü sızıntı biraz farklı.

teknik destek

Bugünkü sızıntıya göre; Eylül ayındaki Berlin’deki tanıtıma bir de tablet eklenecek. Sony’nin bluetooth hoparlör destekli bir şarj dokunun, destek dökümanında Xperia Z3 Compact tablet de uyumlu olarak gözüküyor. Görünüşe göre Sony’de 10.1 inç trendinden sonra küçük ekranlı bir tablet üretmeye karar vermiş. Sony’den çıkan en son tablet, Xperia Z2 Tablet 10.1 inç boyutundaydı.

Xperia Z3 Tablet

Henüz tabletin ekran boyutu bilinmese de, 7 ya da 8 inç ekran boyutunda, Full HD çözünürlüklü bir panelle ve Xperia Z3 ya da ona benzer donanımla gelmesi bekleniyor. İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 801 ve  3 GB RAM beklenen tabletin kamera çözünürlüğü muhtemelen 20.7 MP den düşük olacaktır.

Küçük boyutlu tabletlerin inanılmaz satış başarısı, Apple gibi bir firmayı da iPad mini üretmeye zorlamıştı. Sony gibi bir firmadan da bu segmentte ürün görmek şaşırtıcı olmayacaktır. Sizce Sony’nin üreteceği Compact tablet alınır mı? Tabletin ne gibi özelliklerle gelmesini beklersiniz?

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!