Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact’ın Boyutları Sızdı, Daha İnce Kasalar Bizleri Bekliyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony’nin 3 Eylül’de IFA Fuarı’nda duyuracağı Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact cephesinden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Sızan görüntülerden telefonların nasıl bir tasarım sunacakları ortaya çıktı. Bu defa her iki telefonun AutoCAD  çizimleri sızdırıldı. Sızan yeni görüntüler her iki telefonun boyutlarını ayrıntılı şekilde gösteriyor.

teknik destek

Xperia Z3 neredeyse selefi Xperia Z2 ile aynı boyutlarda ancak kalınlık noktasında ciddi bir fark dikkatlerden kaçmıyor. Xperia Z3’ün boyutları 146,46 x 72.09 x 7.3 mm olarak görülüyor. Xperia Z2’nin boyutlarıyla (146.8 x 73.3 x 8.2 mm) karşılaştırdığımızda Xperia Z3’ün neredeyse 1mm daha ince olduğunu görüyoruz.

Xperia Z3’te 5.2-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, 2.5GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, 3GB RAM, 16GB dahili depolama, hafıza kart girişi, 20.7MP arka kamera ve suya dayanıklı kasa yer alacak.

Sony’nin IFA’da lanse edeceği bir diğer akıllı telefon Xperia Z3 Compact olacak. Yayınlanan çizimler kompakt akıllı telefonun 129 x 64.9 x 8.8 mm ebatlarında olacağını gösteriyor. Xperia Z1 Compact (127 x 64.9 x 9.5 mm) ile kıyaslandığında Z3 Compact’ın yine ciddi manada inceldiğini görüyoruz.

Xperia Z3 Compact’da 4.6-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, Snapdragon 801 işlemci, 2GB RAM, 16GB depolama, hafıza kart girişi, 20.7MP arka kamera ve suya-toza dayanıklı yapı yer alacak.

1

2

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!