Sony Xperia Z3+ ve Xperia Z4 Android 6.0 Güncellemesi

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Sony Xperia Z3+, Xperia Z4, Xperia Z5 Compact modeller için Android 6.0 güncellemesi geldi. Bakalım Türkiye güncellemesi ne zaman gelecek? Sony Xperia Z3 Xperia Z4 Android 6.0 güncellemesi.

Sponsorlu reklam

Sony, Xperia Z5,  Xperia Z5 Compact, Xperia Z5 Premium için geçtiğimiz haftalarda Android 6.0 Marshmallow güncellemesini Japonya’ da açmıştı. Şimdi de Xperia Z3+ ve Xperia Z4 ve Xperia Z4 tablet için Android 6.0 Güncellemesi yayınladı. Xperia Z3 Plus E6553 modeli’ de güncellemeden nasibini alıyor. Sony Xperia Android 6.0 güncellemesi alacak cihazlarla ilgili Sony Android 6.0 Marshmallow haberimizi inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sony, Android 6.0 güncellemesini ilk önce Xperia Z4 için Japonya’ da, Xperia Z3+ içinse globalde dağıtıma başladı. Bakalım bu ay içinde Türkiye dahil bir çok ülkede hangi modellere Android 6.0 güncellemesi ulaşacak.

Sponsorlu reklam

Sony Xperia Blog’un da yer verdiği haberde Xperia Z4 tablet LTE (SGP771) ve Wi-Fi (SGP712) modelleri için güncellemenin başladığını ve Xperia Z3 Plus E6553 modelininde bu güncellemeden yararlanacağını duyurdu.

Android 6.0 güncellemesi ile Doze modu, microSD kartı depolama alanıyla birleşen özelliği ve Sony’nin çıkardığı uygulamalarla birlikte çok sayıda yenilik gelmiş olacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sony Xperia Z3 Xperia Z4 Android 6.0 güncellemesi

Sony Xperia Z3+ ve Xperia Z4 Android 6.0 Güncellemesi

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak