Sony Xperia Z3’ün Özellikleri Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony eylül başında Xperia Z3’ü duyuracak ve telefona ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor. Bir süre önce görüntüleri yayınlanan ve Xperia Z2’nin aksine kavisli bir kenar yapısı sunan telefona ait yeni detaylar Evleaks cephesinden geliyor.

teknik destek

Mobil dünyasının bir numaralı bilgi, sızıntı kaynağı ve en güvenilir sicile sahip gizemli şahsiyeti Evleaks tarafından yayınlanan bilgilere göre Xperia Z3’te 5.15-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran yer alacak. Telefonun işlemci gücünü 2.4GHz’de çalışan Snapdragon 801AC üstlenecek (Xperia Z2’de 2.3GHz’de çalışan Snapdragon 801AB yer aldı). RAM miktarı bir kez daha 3GB , depolama tarafından ise 16GB ve hafıza kart desteği bizleri karşılayacak.

Sony Xperia Z3’te Z1, Z1 Compact ve Z2’de olduğu gibi 20.7MP çözünürlüklü Ultra HD video kaydı gerçekleştiren Exmor RS  sensör kullanacak. Telefonun ön kamerası 2.1MP olacak.

Evleaks’e göre Xperia Z3, Android 4.4.4 KitKat işletim sistemine sahip olacak. Ancak Sony sürpriz bir şekilde telefonda Android L’yi karşımıza çıkarabilir.

Alt bölümde Xperia Z3’ün daha önce yayınlanan görüntülerine göz atabilirsiniz.

14 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]23 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]32 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]45 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]53 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]6 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]

16 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]24 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]33 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]46 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]54 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]61 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]7 Sony Xperia Z3ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Güncelleme]

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!