Sony Xperia Z4 Görselleri ve Özellikleri Sızdı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony Xperia Z4 Görselleri ve Özellikleri Sızdı

Andronova

Ocak ayında Las Vegas da düzenlenecek olan CES (Tüketici Elektroniği Fuarı) yaklaştıkça tanıtılması beklenen ürünler hakkındaki sızıntılarda artıyor. Fuarda tanıtılması merakla beklenen yeni cihazlar arasında hiç kuşkusuz Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z4’de yer alıyor.

Toranji.ir sitesinin, Sony laboratuvarlarında ki bilgisayarlardan sızdırdığı söylenen görsellere göre Xperia Z4, daha önceki sızıntıların aksine 2K ekran furyasına dahil olmayarak Full HD çözünürlükte 5.2 inç boyutunda bir panel ile yoluna devam edecek. 3GB RAM kullanması beklenen telefon, Z2 ile başlayan çift hoparlör geleneğini de devam ettiriyor. Android 5.1 lollipop sürümünü üzerinde çalışacağı düşünülen cihaz, daha ince çerçeveleri ile dikkat çekiyor. Sızdırılan görsellerde işlemci ile ilgili bilgilerde bir çelişki mevcut zira bir görselde 2.7GHz hızında dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemcisinden bahsedilirken diğer bir görsel de ise MSM8994 kodlu 64-bit destekliyen Snapdragon 810 işlemcisine yer verilmiş.

Bu kafa karışıklığı yaratan durumun dışında Xperia Z4’ün 140gr ağırlığa, yeni jenerasyon 192 noktaya netleme yapabilen 21MP çözünürlüğünde Exmor RS IMX230 kamera ile beraber 16/32 GB olmak üzere iki farklı dahili depolama kapasitesine sahip olması bekleniyor. Cihazın 5 Ocakta düzenlenecek CES 2015 fuarı dahilindeki bir etkinlikte veya Mart ayında düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde(MWC 2015) resmiyet kazanması bekleniyor.

Sony Xperia Z4 Görselleri ve Özellikleri Sızdı

Alleged-HTC-One-M9-front-panel Sony-Xperia-Z4 (2) Sony-Xperia-Z4 (3) Sony-Xperia-Z4 (4)

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.