Sony Xperia Z4 Görüntülendi [Video]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony‘nin merakla beklenen yeni amiral gemisi Xperia Z4‘ün ilk fotoğrafı bir mail trafiği arasında ortaya çıktı. Yeni James Bond filmi Spectre‘de kullanılması planlanan telefonun, film stüdyosuna gönderilen mailde görülmesi, telefon hakkında büyük heyecan yarattı.

teknik destek

Telefon hakkındaki mailde, Xperia Z4’ün, “eski Xperia serileri ile benzerlik taşıdığını, ancak tartışılmaz bir biçimde onlardan daha şık” olduğu vurgulanıyor. Sızıntıya göre telefon Mayıs 2015’ten önce satışa çıkmayacak. Bu demek oluyor ki, Sony telefonu Mart ayında Barselona’da düzenlenecek MWC’de  ( Dünya Mobil Kongresi ) tanıtacak. Daha önceki Xperia ailesi tanıtımlarına baktığımızda, genellikle Ocak ayında Las Vegas’ ta düzenlenen CES’ te ( Tüketici Elektroniği Fuarı ) tanıtımı yapılıp, yılın ilk çeyreği bitmeden satışa sunuluyordu. Senede 2 amiral gemisi politikasından vazgeçmeyi planlayan Sony’in, telefonun tanıtım ve satış tarihlerini ileri atmış olması olası gözüküyor.

Bu arada Sony, ” Welcome to the New World” ( Yeni dünyaya hoş geldiniz ) isimli bir video yayınladı. 45 saniyelik videoda, net olarak gözükmeyen bir cihaz ve lolipop dikkat çekiyor. Büyük ihtimalle Ocak ayında tanıtılacak yeni bir Sony cihazı ( büyük ihtimalle tablet) ve Android 5.0 Lolipop yüklü olarak geleceği vurgulanıyor. Ancak Sony’nin erken davranıp Xperia Z4’ü de tanıtması olası. Telefonun beklenen özelliklerine gelecek olursak; 5.2 inç QHD ( 2560 x 1440 ) ekran, Qualcomm Snapdragon 810 işlemci, 4 GB RAM ve 20.7 MP kamera. Sony’nin yeni amiral gemisinden beklentileriniz neler?

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın