Sony, Xperia Z4 Hakkında Konuştu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bu yılki MWC 2015’te şuya dayanıklı yeni ürünlerinden Xperia Z4 Tablet ve Xperia M4 Aqua’yı tanıtan Sony, merakla beklenen yeni amiral gemisi Xperia Z4’ü tanıtmayıp, Galaxy S6 ve One M9 ile yarışmamak için yazın tanıtma kararı almıştı.

Andronova

Dev Japon şirketi Sony, son zamanlarda hakkında Sony Mobile’ın satılacağına yönelik spekülasyonlara cevaben, “bunu sadece bir seçenek olarak düşündük, ancak Sony Mobiel’ı satmayı düşünmüyoruz” şeklinde cevap verdikten sonra, akıllı telefon yelpazesindeki ürün sayısını azaltarak, ağırlıklı olarak üst seviye cihazlara odaklanacağını belirtişti. Sony’nin üst seviyedeki amiral gemisi Xperia Z4 ise firmanın en iyi cihazı olarak biliniyor.

Sony Mobile’ın Global İletişim ve Pazarlama’dan sorumlu Başkan Yardımcısı Tim Harrison, yeni amiral gemisi Xperia Z4 hakkında konuşarak, yeni amiral gemilerinin Eylül’den önce duyurulacağını açıkladı.

Sony, yeni amiral gemisini tasarlarken ve en önemlisi de donanımlarını seçerken çok dikkatli olmalı. Çünkü rakipleri One M9, Galaxy S6 ve LG G4 oldukça güçlü ve Xperia Z4’ün kendini seçilebilir kılacak, su geçirmezlik dışında da özelliklere sahip olması gerekiyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın