Sony Xperia Z4 Tablet Sızdırıldı! 2K Ekran Ultra Hızlı İşlemci!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Bu yıl radikal bir kararla yeni amiral gemisi Xperia Z4’ü 1 Mart’ta başlayacak Mobil DÜnya Kongresinde tanıtmama kararı alan Sony, Xperia Z4’ü yazın tanıtarak rakiplerinin amiral gemilerinin gölgesinde kalarak risk almak istemiyordu. Ancak Sony, ben buradayım dercesine bir ürününü MWC 2015’te tanıtmaya hazırlanıyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Görünüşe göre Mobil Dünya Kongresinde tanıtılacak ürünler arasında Sony’nin yeni amiral gemisinin Tablet modeli olan Sony Xperia Z4 Tablet’te yer alacak. Sony’nin kendi Xperia Lounge uygulamasında görüntülenen tabletin 10 inç büyüklüğünde 2K ekrana sahip olacağı söyleniyor.

Sony Xperia Z4 Tablet’e yönelik dikkat çeken bir diğer bilgi ise, ultra hızlı işlemciye ve pazarın en iyi batarya teknolojisine sahip olacak olması.

2 yada 3 Mart’ta tanıtılacak olan Xperia Z4 Tablet ile Sony, adeta ben buradayım diyor.

sony-xperia-z4-tablet-2

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak