Sony Xperia Z4 Tablet Sızdırıldı! 2K Ekran Ultra Hızlı İşlemci!

blank

Bu yıl radikal bir kararla yeni amiral gemisi Xperia Z4’ü 1 Mart’ta başlayacak Mobil DÜnya Kongresinde tanıtmama kararı alan Sony, Xperia Z4’ü yazın tanıtarak rakiplerinin amiral gemilerinin gölgesinde kalarak risk almak istemiyordu. Ancak Sony, ben buradayım dercesine bir ürününü MWC 2015’te tanıtmaya hazırlanıyor.

teknik destek

Görünüşe göre Mobil Dünya Kongresinde tanıtılacak ürünler arasında Sony’nin yeni amiral gemisinin Tablet modeli olan Sony Xperia Z4 Tablet’te yer alacak. Sony’nin kendi Xperia Lounge uygulamasında görüntülenen tabletin 10 inç büyüklüğünde 2K ekrana sahip olacağı söyleniyor.

Sony Xperia Z4 Tablet’e yönelik dikkat çeken bir diğer bilgi ise, ultra hızlı işlemciye ve pazarın en iyi batarya teknolojisine sahip olacak olması.

2 yada 3 Mart’ta tanıtılacak olan Xperia Z4 Tablet ile Sony, adeta ben buradayım diyor.

sony-xperia-z4-tablet-2

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!