Sony Xperia Z4’e Ait Yeni Görüntü Sızdırıldı!

media 13553

Herkesin merakla beklediği akıllı telefonlardan biri olan ve geçtiğimiz Mobil Dünya Kongresinde tanıtmama kararı alan Sony, bundan kısa bir süre önce de yeni amiral gemisi Xperia Z4‘ü Eylül ayında tanıtacağını duyurmuştu. Bu haberin ardından çok geçmedi ki, Xperia Z4’e ait gövde görüntüleri sızdırılmıştı. Görünen o ki, Sony’nin yeni oyuncağı çok yakında tamamen belli olacak, çünkü onleaks kendi twitter hesabından Sony Xperia Z4‘ün net görüntüsünü paylaştı.

Andronova

Bir taraftan şu günlerde Snapdragon 810 yongasının ısınma problemleriyle mücadele eden Sony, diğer taraftan yaşadığı finansal problemlere karşı, kullanıcılara çok daha güclü bir amiral gemisi sunmayı hedefleyerek, Xperia Z4’ü beğendirmek için elinden geleni yapıyor.

Aşağıda onleaks’ın tiwtter hesabında paylaştığı Sony Xperia Z4’e ait görüntüyü inceleyebilirsiniz. Xperia Z3’e sizce de bir hayli benzemiyor mu?

xperia-z4-render

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın