Sony Xperia Z4’e Ait Yeni Görüntüler Sızdırıldı!

media 13470

Bu yılın merakla beklenen akıllı telefonlarından Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z4‘ün geçtiğimiz günlerde sızdırılan görüntüsünün ardından, şimdi yeni görüntüler ortaya çıktı.

teknik destek

Benzer işlemciyi kullanan diğer üreticiler gibi Sony de Snapdragon 810 ısınma problemiyle mücadele ediyordu ve bu Xperia Z4’ün gecikebileceği endişelerine sebep oluyordu. HTC’nin yazılım güncellemesiyle çözdüğünü belirttiği bu problemin, Sony tarafından da giderileceğinden şüphe yok.

Sony Xperia Z4’ün 5.1 inç 1080×1920 piksel çözünürlükte 432ppi hassasiyete sahip ekran, 64-bit sekiz çekirdekli 1.9GHz Snapdragon 810 işlemci, Adreno 430 GPU, 3GB RAM, 20.7MP kamera ve 32GB dahili hafızayla gelmesi bekleniyor. FCC dökümanlarında görüntülenen bilgiler ışığında, Xperia Z4’te aynı zamanda microSD kart girişinin de olduğu görülüyor.

Sony yine IP68 su geçirmezlik özelliğiyle sunacağı yeni amiral gemisi Xperia Z4’te 3400mAh batarya kullanarak uzun süreli kullanım keyfi sunmayı planlıyor. Aşağıda Xperia Z4’e ait sızdırılan yeni görüntüleri görebilirsiniz.

sony-xperia-z4-resim1 sony-xperia-z4-resim2 sony-xperia-z4-resim3

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın