Sony Xperia Z4’ün Gövdesi Sızdırıldı!

media 13613

Geçtiğimiz gün yeni amiral gemisi Xperia Z4 hakkında bazı açıklamalar yapan Sony, Z4’ün Eylül ayında geleceğini resmen açıklamıştı. Bu haberden kısa bir süre sonra, şimdi de Xperia Z4’ün gövdesine ait görüntüler sızdırıldı.

Andronova

FutureSupplier’ın paylaştığı gönüntülerde, Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z4’ün kasasının görüntüleri net olarak gözüküyor ve ayrıca karşılaştırılma yapılabilmesi için de Xperia Z3’ün kasası da görüntülerde paylaşılmış.

Sızdırılan bu görüntülerle birlikte, Zperia Z4’e yönelik çok daha net bilgiler elde edilmiş oluyor. Örneğin Z3’ün gövdesiyle karşılaştırıldığında Xperia Z4’ün gövde kalınlığının Z3’e göre 1mm daha ince olduğunu söyleyebiliriz. Buda Xperia Z4’ü ortalama 6.3mm kalındığında yapıyor.

xperia-z4-govde-1

microUSB potrunun eski yerinde olmadığı görünüyor. Belki Sony bunu alt tarafa yerleştirmiştir, ancak kaynaklar Sony’nin Xperia Z4’te microUSB portunu kullanmayacağını ve Samsung’un Galaxy S6 serisinde izlediği yoldan gideceğini belirtiyor. Bir diğer değişim de mikrofonun yerinin artık ses girişinin hemen yanında bulunuyor olması.

xperia-z4-govde-2

Sony’nin Xperia Z4’ün sızdırılan gövdesinde ürünün son haline gelindiğinde değişiklik yapıp yapmayacağını söylemek zor, ancak Japon firmasının yeni amiral gemisini rakiplerinin karşısına güçlü bir şekilde çıkarması gerekiyor.

xperia-z4-govde-4 xperia-z4-govde-3

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın