Sony Xperia Z4’ün Özellikleri Sızdırıldı!

Bir çok kişi Sony’nin bu hafta CES fuarında yeni amiral gemisi Xperia Z4’ü duyuracağını düşünüyordu. Ancak bu böyle olmadı. Sony yeni Android TV’sini , yeni metal kasalı Smartwatch 3’ü ve 1000$’ın üstündeki fiyatıyla yeni Walkman’ini duyurdu. Görünen o ki Sony’de yeni amiral gemisini Şubat ayında yapılacak MWC (Mobile World Congress)’te duyurmayı planlıyor. Tam Xperia Z4 ile alakalı bilgi beklentileri kapılarını kapamış iken, bir kaynak Xperia Z4’e yönelik bilgiler paylaştı.

Andronova

Buna göre Sony’nin yeni telefonu Xperia Z4, QHD (Quad-HD 1440p) ve FHD (1080p) olarak iki farklı ekran modeliyle gelecek. Yani biri 2560×1440 çözünürlükte ekrana diğeri ise 1920×1080 çözünürlükte ekrana sahip iki farklı Xperia Z4 göreceğiz.

FHD modeli daha ucuz olan versiyon olarak ve daha düşük özelliklere sahip olacağı söyleniyor. Sony’nin Xperia Z4’ü daha su geçirmez yapmayı planlıyor ve ek olarak cihazın parlak metalden yapılacağı da söylenenler arasında.

Aşağıda bir de sızdırılan Sony Xperia Z4 fotoğrafını görebilirsiniz:

Sony-Xperia-Z4-leaked-images

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.