Sony Xperia Z4’ün Tanıtım Tarihi Kesinleşti!

media 13403

Sony’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi Xperia Z4’e yönelik özellikler ve görüntüler hızla sızdırılmaya devam ediyor. Son olarak 5 Nisan’da sızdırılan Xperia Z4’e ait görüntülerin ardından şimdi önemli bir gelişme daha yaşandı.

Andronova

Sony’nin daha önce Eylül ayında duyurmayı planladığını söylediği Xperia Z4, görünüşe göre çok yakında tanıtılacak. Bilgiyi veren kaynağa göre en geç 20 Nisan’da Japonya’da tanıtılması beklenen Sony Xperia Z4’e yönelik son zamanlarda iyice artan görüntü ve özellik sızıntıları bu bilgiyle netleşiyor.

Sony, LG G4’ten sadece 8 gün önce tanıtmayı planladığı yeni amiral gemisi Xperia Z4’ü, hangi modellerle rekabet ettireceğini de böylelikle belirlemiş oluyor. 5.2 inç yüksek çözünürlükte ekran, Snapdragon 810 işlemci, 3 veya 4GB RAM, 20.7MP kamera, metal gövde gibi bir çok özelliğiyle üst segment amiral gemileri arasına girecek olan Xperia Z4 ile Sony’nin başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın