Sony Xperia Z5 Basın Görselleri Sızdırıldı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Sony, önümüzdeki haftalarda gerçekleştirilecek olan IFA 2015 fuarında yeni amiral gemisi Xperia Z5 modelini tanıtmaya hazırlanırken, basın görselleri sızdırıldı bile.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yeni Xperia Z3+ (Xperia Z3 Plus) modelini tanıtmasının üzerinden birkaç ay geçmesine rağmen, yeni modeli Xperia Z5 için kolları sıvayan Sony, pek rağbet görmeyen bu yılki modellerinden sonra, akıllı telefon pazarında bu yılı kaybetmek istemiyor.

Bugün sızdırılan Xperia Z5 modeline ait basın görsellerinde, kamera lensi de görülürken, Sony yeni Z5 modelinde 23MP gelişmiş kamera kullanacağını onaylamıştı.

xperia-z5-goruntu2Tasarım olarak pek değişmeyen yeni Xperia Z5 modelinin, yine Sony’nin akıllı telefon tasarım çizgilerinde olduğu görülüyor.

xperia-z5-goruntu3

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

4K ekrana sahip olacak olan Sony Xperia Z5, daha önce Snapdragon 820 çipsetiyle geleceği söylenmesine rağmen, bu işlemcinin bu yıl yetişmemesi sebebiyle Snapdragon 810 v2.1 ile gelecek ve 3 veya 4GB RAM‘e sahip olacak. Bunun yanı sıra 4500mAh bataryaya sahip olacağı söylenen Xperia Z5 modelinin fiyatı konusunda henüz bilgi bulunmuyor.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak