Sony Xperia Z5 Görüntüleri Sızdırıldı!

media 12784

Japon teknoloji devi Sony’nin IFA 2015‘te tanıtacağı merakla beklenen yeni amiral gemisi Xperia Z5 modeline ait görüntüler sızdırıldı.

teknik destek

Daha yeni Xperia Z3+ (Xperia Z3 Plus) modelini duyurmasına rağmen yeni amiral gemisi için acele eden Sony‘nin yeni modeli Xperia Z5‘e ait sızdırılan görüntüleri, hazırlıklarda sona geldiği anlaşılıyor.

IFA 2015’te Xperia Z5 modelinin yanı sıra Xperia Z5 Compact modelini duyurması beklenen Sony’nin Z5 modeline ait sızdırılan görüntüleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Daha önce Snapdragon 810 v2.1 çipsetine sahip olduğu belli olan Xperia Z5 ve Z5 Compact modelinin ayrıca parmak izi okuyucusuna sahip olacağı bilgisi paylaşılmıştı.

Sony’nin kısa süre arayla tanıtımını yapacağı yeni amiral gemisi Xperia Z5 ve Xperia Z5 Compact modelleriyle istediği başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın