Sony Xperia Z5 Premium Kısa Video İncelemesi Yayınlandı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı telefon pazarının önemli oyuncularından Japon teknoloji devi Sony, kısa süre önce çıkardığı Xperia Z3+ modeliyle yaşadığı başarısızlığın ardından, IFA 2015 fuarında yeni amiral gemisi Xperia Z5 modelini duyurmaya hazırlanıyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Son olarak “Sony Xperia Z5 Basın Görselleri Sızdırıldı” başlıklı haberimizde de paylaştığımız yeni görüntülerle iyice belirginleşen Xperia Z5 modeli için, daha önce de Xperia Z5 ve Xperia Z5 Compact olmak üzere iki farklı model olacağını ve bu konudaki “Sony Xperia Z5 ve Z5 Compact’ın Özellikleri Belli Oldu” başlıklı haberimizi paylaşmıştık.

Görünen o ki, Sony Z5 serisi için üç farklı model planlıyor ve bunlardan biri de Xperia Z5 Premium modeli olacak. Hatta yeni model o kadar kesinleşti ki, şimdi Sony’nin Z5 serisinin en üst modeli olacak yeni amiral gemisi Xperia Z5 Premium modeline ait kısa video incelemesi sızdırıldı.

sony-xperia-z5-premium-goruntu1

Diğer Xperia Z5 modelleri gibi Snapdragon 810 işlemci ve Adreno 430 GPU‘dan gücünü alacak olan Xperia Z5 Premium modeli, 4K çözünürlükte 5.5 inç LCD ekranla gelecek.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Aşağıda sızdırılan videoyu izleyebilirsiniz.

rPMTTrPMmaA” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir