Sony Xperia Z5 Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony’nin merakla beklenen yeni amiral gemileri, Xperia Z5 ailesi çok yakında Türkiye’ye geliyor. Lansman ve Türkiye satış tarihi belli oldu.

teknik destek

Kısa süre önce yeni akıllı telefon üretim fabrikasını açacağını duyuran Japon teknoloji devi Sony, adet mobil pazarından çıkmayı düşünmediğini ve bu sektörün lider üreticilerinden olduğunu ima etmişti.

Firmanın bu güveni, 3 Eylül’de tanıtılan yeni Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve özellikle de Xperia Z5 Premium modellerinin kullanıcılar tarafından oldukça beğelinmesinden kaynaklandığı söylenebilir. Bu yeni Xperia modelleri ile alakalı ilginizi çekebilecek bazı yazılarımız şöyle:

sony-xperia-z5-premium-goruntu1

  • Sony Xperia Z5 Resmi Olarak Duyuruldu, İşte Tüm Detaylar
  • Sony Xperia Z5 Compact Resmi Olarak Duyuruldu, İşte Tüm Detaylar
  • Sony Xperia Z5 Premium Resmi Olarak Duyuruldu, 4K Ekran Büyülüyor

Bu yıl üç farklı Z5 serisiyle karşımıza çıkan Sony, özellikle 4K ekran çözünürlüğüne sahip Xperia Z5 Premium modeliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve beğenileri kazanmıştı.

Aldığımız bilgilere göre Sony, önümüzdeki 5 Kasım tarihinde İstanbul‘da gerçekleştireceği etkinlikte, yeni amiral gemileri Xperia Z5, Xperia Z5 Premium ve Xperia Z5 Compact modellerinin tanıtımını yapacak.

xperia-z5-goruntu1

Xperia Z5 Türkiye satış tarihinin ise Kasım ayının ikinci haftası içine olduğu söyleniyor. En merak edilen bir diğer konu ise Xperia Z5 fiyatı ve özellikle de Xperia Z5 Premium Türkiye fiyatı. Kesin Türkiye satış tarihi ve fiyatı lansmanda netleşmiş olacak.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın