Sony, Z Serisi Telefonlarını Android 5.0 Lollipop’a Güncelleyecek

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony, söz konusu cihazlarının yazılım güncelleme desteği olduğunda, bu konuda en ciddi ve hızlı hareket eden firmalardan. Sony, resmi bloğunda yaptığı duyuruda, tüm Z serisi cihazların yeni Android 5.0 Lollipop güncellemesini alacağını belirtti.

Bu duyuruya göre, Android 5.0 Lollipop’a güncelleme alacak Z serisi cihazlar; Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia Z1, Xperia Z1S, Xperia Z Ultra, Xperia Z1 Compact, Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet, Xperia Z3, Xperia Z3v, Xperia Z3 Compact ve Xperia Z3 Tablet Compact.

İlk Android 5.0 güncellemesini alacak cihazın Xperia Z Ultra Google Play versiyonu olacağı ve güncellemenin ise 2015 yılı itibariyle yayınlanacağı belirtiliyor. Sony, ürettiği cihazlara sunduğu harika destekle, geçtiğimiz bir kaç yıl içerisinde kullanıcının güvenini almayı başaran firmalardan.

Umarız, diğer Android işletim sistemli cihaz üreticileri de, aynı şekilde cihazlarına yazılım desteği sunarak kullanıcıları memnun ederler.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!