Sony’nin Lollipop Sürümüne Ait Görüntüler Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Her ne kadar dört büyüklerde yer alıyorsa da, mobil telefon alanında bazı sıkıntılar yaşayan Sony, bir çok kullanıcı tarafından beğenilen Xperia Z serisinin son üyesi olacak yeni amiral gemisi Xperia Z4’ü MWC 2015’te tanıtmak yerine, yazın tanıtmaya karar vermişti.

Bir çok kullanıcının kullandığı Xperia’ların bir çoğunun Android 5.0 Lollipop güncellemesini alacağı artık doğrulandı ve hangi Xperia modeli için Lollipop güncellemesi ne zaman geleceğine yönelik yazımızdan tarihleri inceleyebilirsiniz.

Çinli bir web sitesi, yayınladığı Lollipop ekran görüntülerinin Xperia Z4 Dual modeline ait olduğunu iddia ediyor.

sony-xperia-lollipop-2

Sony’nin hali hazırda Android 5.0 Lollipop güncellemesini en kısa sürede yayınlamak için çalıştığı zaten biliniyordu. Burada ilginç olan bilgilerden bir diğeri ise Telefon Hakkında bölümündeki cihaz özelliklerinde Qualcomm MSM8994 (Snapdragon 810) işlemcinin yer alması. Bu Sony’nin yeni amiral gemisi olma ihtimalini güçlendiriyor.

sony-xperia-lollipop

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!