Sony’nin Yeni Telefonu Xperia ZL2 (SOL25) Gözlerden Uzak Tanıtıldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Sony’nin Xperia  markasının popülaritesinden yararlanmak adına ortaya koyduğu birçok telefon var. Bizler her zaman en pahalı modelleri öne çıkartsakta çoğu kullanıcı daha alınabilir telefonları tercih ediyorlar. Bunlardan biride geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan Xperia ZL’dir. Snapdragon S4 platformundan güç alan bu telefon Xperia Z ile benzer özellikleri taşısa da daha düşük fiyattan satışa sunulmasıyla farklı bir kullanıcı deneyimini bizlere sunmaktaydı.

Xperia ZL ne kadar başarıl ıoldu bilemeyiz ama yurtdışında bizden çok daha uyguna satılan bu telefon Sony markasına bağlı olanlar ve çok para vermek istemeyenler için uygun bir çözüm oldu. Bir süredir Xperia ZL2’nin geleceği ile ilgili dedikodular bizlere geliyordu ama paylaşılan video ile ZL2 hem doğrulanmış hemde ortaya çıkmış oldu. Japonya’da sessiz sedasız yapılan bir lansman ile tanıtılan Xperia ZL2’nin tanıtım videolarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

hWKKAIYD4f0#t=14″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Telefonun arayüzünün nasıl çalıştığını ise bu videodan daha güzel izleyebilirsiniz.

lcvL9eZEsN0#t=113″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Telefona ait bazı görsellere ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Xperia-ZL2-Hands-On 795x350

Xperia-ZL2-Hands-On_5-795x350

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kaynak: xperiablog

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir