Sony’nin Yeni Xperia Android Arayüzü Ortaya Çıktı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Android 5.0 Lollipop ile hayatımıza giren Materyal Tasarım arayüzüyle birlikte Android işletim sisteminde yaşanan köklü arayüz değişiminin ardından, üreticiler kendi arayüzlerini bu sürüme uyarlamaya başladılar.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Oldukça beğenilen Materyal Tasarım‘a uyarlanan Sony‘nin Xperia modelleri için geliştirdiği yeni Android arayüzü bugün itibariyle ortaya çıktı.

Sony de yeni arayüzüyle, bir çok kişi tarafından beğenilen orijinal Android arayüzüne bağlı kalarak, kendine ait özel uygulamaları ve özelliklerini entegre etme yolunu izleyen firmalar arasında yer aldı.

Minimum seviyede servis ve uygulamasını gömülü olarak sunacak olan Sony’nin Andorid 5.1.1 Lollipop tabanlı yeni arayüzünde, Sony Album, Sony Music, Sony Camera + AR effects, Xperia Lounge, What’s New ve Xperia Care/Support uygulamaları yer alıyor.

Üreticilerin orijinal Android arayüzüne sadık kalarak hazırladıkları tasarım konseptleri, aynı zamanda güncellemeler konusunda daha hızlı davranmalarının da önünü açacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak