Microsoft Office ücretsiz kullanmanın yolları

Microsoft office ücretsiz nasıl kullanılır? Ofis programlarını bedava illegal yolların dışında kullanma yöntemlerine yer verdik. Bu yöntemlerin en kolayı online ofis yani office hizmeti!

Microsoft Office ücretsiz kullanmanın yolları
müşteri hizmetleri

Bilgisayarlar hayatımızın hemen her alanında yer alan, en önemli ve en çok kullanılan elektronik ürünlerin başında geliyor. Evlerde, okullarda, iş yerlerinde, ofislerde kısacası insanların ev dışında ki yaşamlarını sürdürdüğü her yerde bilgisayarlardan faydalanılıyor. Bilgisayarlardan en iyi şekilde verim alabilmek ve uzun yıllar aynı performansla kullanabilmek için dikkat edilmesi gereken bazı kurallar, yapılması gereken bazı işlemler vardır. 

Düzenli olarak bakımını yapmak, iyi bir virüs programı yüklemek ve bunu sık sık güncellemek, belirli aralıklarla format attırmak yada atmak bu işlemlerden bazılarıdır. Bunun dışında bilgisayarın kendi içinde de performansını arttıran ve kullanıcıların rahat etmesini sağlayan bazı yazılımlar ve programlar bulunur. Virüs programları, Microsoft office programları, yazılım programları bunlara örnek olarak verilebilir. 

Microsoft Office ücretsiz 

Bilgisayarlar için en önemli programlardan birisi de Microsoft Office programlarıdır. Microsoft Office programı; bir paket program olup daha çok ofis ve işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik programlardır. İlk çıktığı dönemde lisans yada belirli bir ücret gerektiren bu program günümüzde ücretsiz olarak da kullanılabiliyor. Microsoft Office'i Ücretsiz Kullanmanın Yolları nelerdir?

Microsoft Office online uygulamalar
Microsoft Office programları ve uygulamaları arasında en çok tercih edilen uygulamadır. Bazı özelliklerinin tam olarak çalışmıyor olmasına rağmen, online uygulamaları kullanarak gerekli ölçüde düzenleme yapmak, dosya hazırlamak, içerik oluşturmak mümkün. Online olarak kullanılabilen uygulamalar şunlardır; Microsoft Word Online, Microsoft Excel Online,Microsoft Powerpoint Online, Microsoft OneNote Online.

Microsoft Office ücretsiz kullanmanın yolları

Microsoft Office mobil uygulamalar

Akıllı telefonlar üzerinde kullanılan uygulamalardır. Bilgisayarda olduğu gibi telefonda da gerekli düzenlemelerin yapılmasına olanak sağlar. Microsoft Word Android, Microsoft Excel Android, Microsoft Powerpoint, Microsoft OneNote Android.

Office 365 Deneme Sürümü

Üyelik ücretini ödemek koşuluyla, Microsoft'un kullanımına izin verdiği programlardan birisidir.

Office 365 ProPlus deneme sürümü: Ücretsiz 365 deneme sürümü dışında, yine ücretsiz olarak kullanma imkanı sunulan bir diğer program da Office 365 ProPlus deneme sürümü programı. Aynı şekilde üyelik ücreti ödeyerek 60 gün boyunca programı denemek ve kullanmak mümkün.

Bilgisayar alırken pazarlık yapma: Yeni bir bilgisayar alırken, bazı firmalar yanında promosyon ürünler veya küçük hediyeler sunar. Hediye olarak sunulan bu ürünler çoğu zaman yazıcı, kulaklık, kamera gibi ürünlerdir. Fakat bu ürünler yerine ihtiyaç duyulan bir yazılım programını tercih etmek, Microsoft Office programlarını ücretsiz olarak kullanabilmenin bir başka yoludur. www.andronova.net

Alternatif ücretsiz ofis programları

Microsoft' un dışında alternatif ücretsiz ofis programları bulunmakta. Bunlardan OpenOffice ve Kingsoft office kullanılanlar arasında yerini almakta.

Microsoft Ofis ücretsiz 

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2017, 13:12
müşteri hizmetleri