Sürekli Paribu bir hata oluştu yazısı çıkıyor

Paribu' da alım satım yaparken veya uygulamaya girerken "Bir hata oluştu" hatası yoğun zamanların kabusu diyebiliriz. Çözümünde hiç bir şey iş yapamaz.

Andronova

Kripto alım satışlarının Türkiye paltformlarından biri olan Paribu, en bilinen platformlarından biridir. Son günlerde bir çok platformun batması ve dolandırıcılık haberilerin çıkmasıyla çoğu kullanıcının yurtdışı borsalarına yönelmesine neden oldu. Özellikle Binance son günlerde ülkemizde daha popüler hale geldi. Bu yazıda Paribu bir hata oluştu sorununu ele alacağız.

Dünya genelinde çoğu platformun aşırı yoğunlukla karşılaştığında yanıt vermemesi ve bir dizi uyarı mesajlarının çıkması ile sonuçlandı. Özellikle ülkemizdekiler daha kırılgan olabiliyor. Paribu’ da yoğun zamanlarda batlak veren yerlerden biri. Yaşattığı olumsuz düşüncelerin çoğu ya aşırı yükselişte ya da aşırı düşüşlerde ortaya çıkıyor. Hareketli zamanlarda çoğunlukla dünya çağında önemli siteler ayakta durabiliyor.

Sürekli çıkan bir hata oluştu Paribu hatası

Yaşayanların bir kısmı acaba burası batmış veya dolandırıp kaçmış olabilir mi söylemleriyle karşılaşıyoruz. Özellikle bunu pompalıyan belli yerler ve kişiler olabiliyor. Başlıkta yer alan uyarının çıkışında dediğimiz gibi aşırı satışlar veya alışlar yön veriyor.

  1. Sizin gibi karşılaşanlar var mı Twitter’ a bakınız.
  2. Kullanılan cihaz dışında bilgisayarla veya farklı cihazlardan test edilmesini de öneriyoruz.
  3. Banlanan internet ve cihaz düşüncesi nedeniyle başka yerlerde denenmesi mantıklı olacak.
  4. Uygulamanın önceki bir kaç versiyonuyla test edilebilir. Belki güncelleme yapıldı ve uyum problemi çıkmış olabilir.
  5. Kullandığınız cihazınızı, modeminizi ve PC’ nizi kapatıp açmanızı öneriyoruz.

Paribu’ ya ulaşmaya çalışanların telefonla görüşemeyeceğini belirtelim. Aylar önce bu desteğini yoğunluğu öne sürerek durdurma kararı aldılar. Destek alanından bildirimde bulunabilirsiniz. Olur da o an o alanda çalışmıyorsa mail atınız dönüş yapılıyor. Ama aşırı haraketli zamanlarda çok geç dönüyorlar.

VPN gibi yardımcı araçlardan bu hizmetlerde uzak durunuz. Şüpheli olarak algılandığında sistem girişine engel alırsınız. Bu çıkan nadirde olsa aşırı kaçanlara da çıkabiliyor. Örnek çok sık farklı yerleden girilmesi, yanlış parolanın ısrarlı şekilde denenmesi ve virüslü içeriklere maruz kalınması.

Sürekli Paribu bir hata oluştu yazısı çıkıyor


Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 13:39

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın