Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu

Wordpress Pinterest takip et ve paylaş butonu ekleme nasıl yapılır? Web sitesine Pinterest butonu ekleme eklentisi, Pinterest' a paylaş butonu ekleme ve beğen butonu ekleme. Pinterest takip et kodu nasıl eklenir?

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu
müşteri hizmetleri

Wordpress sitesine Pinterest takip et butonu ve paylaş butonu ekleme nasıl yapılır? Pinterest paylaş butonu nasıl eklenir? Web sitede Pinterest paylaş butonu kodu var mı?

Pinterest paylaş butonu ekleme: Wordpress sitenizden Eklentiler / Yeni Ekle bölümüne gidere "Pinterest "Pin It" Button" yazarak eklentiyi sitenize yükleyebilirsiniz. Ya da Wordpress.org adresinden "Pinterest "Pin It" Button" eklentisini sitenize indirebilirsiniz. Wordpress ve Instagram ile ilgili önerdiğimiz destek hattından bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu ekleme

Pinterest takip et butonu nasıl eklenir? Pin Düğme Lite eklenti özellikleri: Görüntü seçme, paylaşma ve beğenme. Otomatik ilk görüntüyü seçme. Yazılan konu için paylaşımda belirli bir pin görüntü belirtme. Pinterst butonuna renk ve boyutunda belirleme ayarları. İstediğiniz yazılarda ve sayfalarda "Pin" düğmesini gizleyebilirsiniz. Widget olarak kenar çubuğunda ya da alt bilgisinde "Pin" düğmesi ekleme. "Pin" düğmelerini isterseniz her yerde kod kullanarak yerleştirme.

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu ekleme

Wordpress Pinterest eklentisi

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu nasıl eklenir?

Pinterest eklentisini yüklemede hata alırsanız, Woprdpress.org' dan ilgili eklentiyi indirip, sıkıştırılmış halini açınız ve FTP' den wp-content / plugins klasörüne atarak sorunu çözebilirsiniz. Her hangi bir sorunda klasörden eklenti adını değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 04:25