Sosyal ağlara giriş yapılamıyor

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Twitter ve Facebook sosyal ağlarına erişim yapılamıyor. Sorun nedir neden giriş yapılamıyor ve internette yavaşlama sorunu var mı? Sorun sunucular kaynaklı olabilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarına erişim kesildi. Akşam saatleri itibariyle internette yavaşlık vardı, şimdi ise Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarına erişim yapılamıyor. Farklı Dnsler ile hesaba erişim yapmak mümkün. Ya da mobil veri üzerinden bazı firmalarda internet erişimi yapılabiliyor. Ülke genelinde karşılaşılan bu problemle ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Toplumsal olaylardan dolayı bu şekilde bir problem yada alt yapı kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.

Erişim ile ilgili bir açıklama yapıldığında haberimiz düzenlenecektir. Şuan için farklı Dns’ler üzerinden erişim yapmayı deneyebilirsiniz.

Facebook ve Twitter'a giriş yapılamıyor
Ülke içi veya dışında çıkan arızaları ve engellemelere göre değişken işlemler vardır. Burada sizden kaynaklı olma olasılığı içinde test adına yapacaklarınız olacak.
  • Cihaz ve modem kapatılıp açılabilir.
  • Ağ ayarları sıfırlanabilir.
  • Dns elle girilir ve duruma göre vpn kullanılır.
  • Farklı cihaz ve ağlarla denenmesi gerekebilir.
  • Çok sık yapılan bir şey varsa bundan dolayı belli bir zaman dilimi içerisinde engelleme uygulanabilir.
  • Bilgisayardan denendiğinde erişim varsa o zaman ek giriş seçeneklerini ekleyiniz. Eklenen yöntemle telefon uygulamasından giriş yapınız.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak