Söylenti: Apple iWatch için Tag Heuer’den Satış Müdürü Transfer Etti

Yeni iWatch Konsepti Dairesel Ekrana İşaret Ediyor

Apple‘ın iWatch lansmanını ne zaman yapacağını tam olarak bilemiyoruz. Bunun en büyük sebebi ise çok sıkışan 2014 ürün tanıtım takvimi. Bu takvimde iPhone 6, iPad Air 2 ve iPad Mini 3, iTV (muhtemel) ürünleri var.

teknik destek

Apple’ın

  • Eylül ayında 4,7 inç iPhone 6 tanıtımı yapması bekleniyor
  • Ekim döneminde iPad Air 2 ve iPad Mini 3 tanıtımı
  • Kasım ayında 5,5 inç iPhone 6 tanıtımı ve
  • Aralık ayında ise Apple’ın 4K televizyonu yada monitörü artık nasıl lanse edileceğini bilemiyoruz iTV’nin tanıtımını yapması bekleniyor.
  • En önemli ürün olan iOS 8 ise belli bir kesime göre Eylül ayında 4,7 inç iPhone 6 tanıtımında yada Kasım ayında 5,5 inç iPhone 6 tanıtımında yapılacak.

Bu sıkışık dönemde Apple’ın iWatch tanıtımını ne zaman yapacağı ise tem bir muamma. iWatch’ın iOS 8 ile birlikte çalışacağı öngörüldüğüne göre şimdilik Apple’ın takvime bağlı kalacağını ve iWatch tanıtımını Eylül ayında yapacağını tahmin ediyoruz.

iwatch-rolex-all-1024x682
Söylenti: Apple iWatch için Tag Heuer’den Satış Müdürü Transfer Etti

iWatch’ın geliştirlmesi için Healthbook adı verilen bir uygulama geliştiren Apple, tüm dünaydan bilim adamları ve sporcularla birlikte bu programın gelişimini sağladı. Ürünün tanıtımı içinse geçtiğimiz günlerde Apple Campus’te Kobe Braynt ile görüşen Tim Cook profesyonel bir ekip kurmak için saat dünyasının duayenleri ile çalışmak istiyor.

Dünyanın en önde gelen saat markalarından biri olan Tag Heuer’dan satış direktörü transfer etmeye çalıştığı belirtilen Apple’ın daha önce Burberry CEO’su Angela Ahrendts’i bünyesine katmıştı. Bu bağlamda spor saatleri geliştiren Atlas Wearables’in CEO’su Alex Hsieh’de bünyesine katan Apple’ın iWatch için yapamayacağı şey yok gibi görünüyor.

iWatch’tan ne bekliyorsunuz bunu bilemeyiz ama Apple’ın amacının ilk nesil iPhone tanıtımında insanların yaşadığı şaşkınlığı tekrar yaşatmak olduğunu çok iyi biliyoruz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!