Söylenti: Yeni MacBook Air ile Birlikte iWatch Lanse Edilebilir!

blank

Bildiğiniz gibi Apple‘ın kişisel bilgisayarları Mac serisi altında toplanıyor. MacBook Air ve MacBook Pro dizüstü modelleri de her yıl iPhojne ve iPad’ler gibi yenileniyor. Genellikle donanım anlamında yapılan değişikliklere bu yıl yeni bir ürünün ekleneceği söyleniyor. Yeni ürünler özellikle Apple tarafında bir hayli uzun araştırmalar ve incelemeler sonunda çıkarılmakta. Yeni Mac Pro’da Şubat, Mart, Nisan derken henüz ürün sevkıyatı gerçekleştirilememiş bir  ürün olarak dikkat çekmekte. Bazı donanım sorunları da yeni ürünlerin üretim sürecinin uzamasına sebep olmakta.

teknik destek

Apple yeni nesil MacBook Air dizüstü bilgisayarlarını çok yakında tanıtacak. Bu tanıtım esnasında ise Apple’ın giyilebilir cihazı iWatch’ta tanıtılacak. Google’ın akıllı saatler için yapmış olduğu yazılım büyük saat markaları tarafından alıp kullanılmaya başlanmadan evvel Apple elini biraz çabuk tutmak istiyor da olabilir. Özellikle çok bilinen Swatch, Fossil, Diesel, Timberlnad gibi saat markalarının da bu pazarda çok yakında yer alabileceği düşünüldüğünde Apple’ın elini çabuk tutmasını anlayabiliriz. Bu noktada ise Apple’ın sağlık araştırmalarını bundan sonraki iWatch üzerinde geliştireceğini düşünebiliriz.

MacBook Air
Söylenti: Yeni MacBook Air ile Birlikte iWatch Lanse Edilebilir!

MacBook Air şu anda 11 ve 13 inç 2 farklı modelden satılmakta. Çeşitli özelleştirmeler yapılarak ücretler çok fazla şişirilebilir fakat en baz modelin 11 inç için 999 $, 13 inç için 1099 $ dan Amerika’da satıldığını görebilmekteyiz. Bu segmentin tam arasına birde 12 inç tablet ekleneceği KGI Securities analisti Ming Chi-Kuo tarafında dile getirilmekte. Kuo ayrıca yeni Macbook Air’ların incelik konusunda da çığır açacağı belirtilmekte. 12 inç ekranlı tabletlerin son dönemde büyük sükse yaratmasıyla birlite Apple bu noktada da ürün çeşitliliğini kullanıcılarına sunacak gibi görünüyor.

MacBook Pro’ların güncellenme tarihi ise eylül ayı olarak belirtilmekte.

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!