Spam nedeniyle Twitter hesapları askıya alınıyor

blank

Twitter' dan yapılan resmi açıklamaya göre spam hesaplar tespit edildiği takdirde kapatılacak veya askıya alınacak! Bundan çoklu hesaplarda nasibini alabilir.

teknik destek

Geçtiğimiz günlerde mavi tik yani mavi rozet için çalışmaların yapıldığını açıklayan Twitter Ceo’ su güncellemelerle daha iyi kullanıcı deneyiminden bahsetmişti. Son yayınlanan haberlere göre Twitter önemli bir güncelleme yapmış!

Twitter, spamla mücadele için bazı hesapları askıya aldı. Yaptığı bir güncelleme ile bazı hesaplar etkilendi. 

Propoganda alanına dönen Twitter, spam botları kaldırdı. Çok sayıda hesaplar toplu halde askıya alınabilir. Güncelleme nedeniyle Twitter’ da çoklu hesaplarda askıya alınma riski ile karşı karşıya.

Spam nedeniyle Twitter hesapları askıya aldı

Twitter askıya alınan hesaplar

Spam yapmayan hesaplarda askıya alınma tehlikesinde! 

Twitter çoklu hesap sorunu ortaya çıkabilir. Çoğu kullanıcının birden fazla Twitter hesabı bulunmakta. Bu hesaplar bazen çok sayıda insana ulaşmak için bazende gizli hesap olarak kullanılmakta. Tabi sadece bireyler değil şirketlerde çoklu hesap kullanmakta. 

Twitter’ dan resmi bir açıklama yapıldı. Artık spamla çok daha etkili bir mücadele yapılacak. Tespit edilen bazı hesaplar ya kapatılacak ya da askıya alınacak.

3. Taraf platformdan çoklu tweet atmak ve retweet yapmayında önüne geçilebilir. 

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!