Spigen Kılıf Üreticisi Samsung Galaxy S6’ya Ait Ciddi İpucu Verdi!

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6’a ait haberler devam ederken, yeni bir haber ünlü aksesuar üreticisi Spigen’den geldi. Firma tarafından yayınlanan Galaxy S6’ya ait yeni kılıflar, Galaxy S6 için ciddi ipuçları veriyor.

Andronova

Amazon’da listelenmeye başlanan bu Galaxy S6 kılıfları, içerisinde Galaxy S6’nın olduğu resimlerle yayınlanmış. Spigen’in ürünlerini tanıtmak için yayınladığı bu görüntülerde Galaxy S6’ya ait genel bir bilgi alınırken, elbette detayları göstermiyor. Ancak arka kamera, LED flaş, kalp ritmi sensörü ve ön yüzdeki kamera, sensörler ve hatta menü tuşunu görbildiğimiz Galaxy S6, bu haliyle Galaxy S5’ten pek de farklı görünmüyor.

Spigen’in Galaxy S6’için hazırladığı yeni kılıfları dün listelenmişti ve şimdi kılıftan çok Galaxy S6’ya yönelik tüm haberlerde kendini göstererek iyi bir reklam yapmış oldu. Ancak “project zero” ismiyle sıfırdan tasarlanacağı söylenen yeni Galaxy S6 gerçekten de buysa ciddi bir tepki ve hayal kırıklığına sebep olacağını söyleyebiliriz.

galaxy-s6-kilif-resim1 galaxy-s6-kilif-resim2 galaxy-s6-kilif-resim3 galaxy-s6-kilif-resim4

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.