Spotify hesap silme üyelik iptali

Spotify iptal edemiyorum, Spotify üyelik iptali için ne yapmalıyım? Spotify hesap kapatmaya çalıştığınızda sayfa yenileniyor ve hesap silme bölümüne geri dönüyorsa!

teknik destek

Spotify yanlışlıkla üye oldunuz ve Premium ücretsiz 30 günlük deneme süresi doldu ve telefonunuza veya cep telefonu faturanıza ( faturasız TL / kontör) 13,99 TL üyelik ücreti yansıdıysa ücret iadesi için işlem çok zor. Ama tekrar ücret yansımaması için iptal işlemlerini yapabilirsiniz.

Uyarı olarak unutmadan sonraki aya girdiğinizde otomatik olarak paket ücreti yenilenecektir. Aylık deneme ücreti 13,99 TL ve aboneler reklamsız olarak sınırsız müzik dinleyebiliyorlar. Spotify üyelik ücretini kredi kartıyla veya operatör hatta yansıyabiliyor. “Türk Telekom veya Turkcell mobil ödeme” yöntemiyle…

Spotify üyelik iptali

Spotify üyelik iptali nasıl yapılır?

Profil’ e giriniz Sol kısımdaki “Üyelik” kısmına tıklayıp sağdaki bölümden işlem yapınız. Örnek görselde ücretli abonelik olmadığından Free olarak görülmekte. Yani ücretsiz üyelik yapıldı.

Spotify üyelik iptalinde sorun yaşayanlar aşağıdakileri incelesin. Hata alanlarda bizimle sorunu tam olarak yazarak iletişime geçebilirler. Direk Spotify iptal URL adresi spotify.com/tr/account/subscription

Spotify hesap silme üyelik iptali

Spotify hesap kapatma

Spotify hesap kapatma adresi

Spotify iletişimde iptalde sorun yaşadıysanız bu spotify.com/account/cancel/pdf adresten ilgili başvurmu formunu indirip formu doldurup Spotify yetkili bölümüne göndermeniz gerekiyor. Spotify hesap kapatma formunun örneğine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Spotify hesap kapatma formu


Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2018, 22:32

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir