Steve Wozniak Yeni Nesil iPad’ler İçin Ne Dedi

Yeni nesil iPad Air ve iPad Mini 2, 22 Ekimde tanıtıldıktan hemen sonra heyecanlı bir bekleyiş başlamıştı. Bunun en büyük sebebi ise Apple‘ın yeni nesil tabletleri için ön sipariş almadan satışlara başlayacağını bildirmesiydi. Bu durumdan dolayı da 1 Kasımda satışa çıkacak iPad Air ve iPad Mini 2’yi almak için Apple Store’ların önünde uzun kuyruklar oluşacağı şimdiden kesinleşmiş bir durum.

Andronova

22 Ekim’den beri Apple ürünleri ilgili çok fazla haber yapıldı ama Apple’ın kurucularından Steve Wozniak’ın yorumu herkes tarafından merak ediliyordu.  Geçtiğimiz çarşamba günü Birleşik Krallık’ta düzenlenen Apps Word konferansında sahneye çıkan Steve Wozniak, iPad Air almayacağını açıklamıştı. Wozniak iPad Air’ın kendisini hayal kırıklığına uğrattığını çünkü kendi ihtiyacının yakınından dahi geçen bir depolama seçeneği olmadığını söyledi. Sürekli bulutta bulundurduğu dosyalara ulaşmak içinde her zaman hızlı bir internete sahip olamadığı için bu depolama alanını eleştiren Woz, eşine de bu ürünlerden birini istemediğini söylemiş. Dün itibariyle Steve Wozniak’ın, gazeteci Gina Smith ile e posta yolluyla yaptığı röportajda belirttiği ise tam olarak böyle değil. Steve Wozniak’ın röportajını kısaca bahsetmek gerekirse Steve Wozniak şunlardan bahsediyor

“Yeni nesil iPad alınmaz demedim, benim bu ürünü almam için mutlaka 256 GB depolama alanı olmalıydı dedim. Yoksa yeni çıkan tabletler oldukça güzel görünüyor. IOS 7 ile de mükemmel çalıştıklarına eminim. Yeni nesil MacBook Pro almak içinde aynı standart benim için geçerli. Yeni MacBook Pro’da da 1 TB SSD olmalıydı” diyen Wozniak sözlerini şöyle sürdürüyor. “Apple almak için her zaman bir neden vardır”  Woz yaptığı açıklama ile Apple’a zarar verdiğinin farkına varmış gibi görünüyor. Apple’ın kurucusu Steve Wozniak’ın sanki açıklamaları biraz daha yumuşamış gibi geldi bana.

Peki siz Apple ürünleri almak için her zaman bir neden bulabiliyor musunuz?

Kaynak: iphonehacks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.