Süper Telefon Meizu MX4’ün Türkiye Satış Kanalı Belli Oldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Birkaç gün önce sizlere duyurduğumuz, piyasadaki en güçlü telefon Meizu MX4‘ün Türkiye’de satışa çıkacağı haberinin ardından, Meizu’nun resmi facebook sayfasında Türkiye resmi satış kanalının bilgileri de paylaşıldı.

Çinli üretici Meizu’nun harika donanım özellikleri, gövde kalitesi ve performans testlerinde, ülkemizde 2000-3000TL arasına satılan cihazları geride bırakıp, buna rağmen ülkemizde 1000TL fiyattan satılacak olması, tüketiciler için muhteşem bir durum.

Büyük ihtimalle stok sorunu yaşanacak Meizu MX4 için, Türkiye’deki akıllı telefon pazarını değiştiren “oyun değiştirici” olduğunu düşünüyorum. Yüksek fiyatlı rakipleri, artık “yüksek kalite” argümanını kullanamayacak ve benzer kaliteyi yarı fiyatına satabilen bir ürüne karşı elbette zorlanacaklar. Bu sebeple uzun vadede pazarda bir değişimin gerçekleşeceği görüşündeyim.

Meizu MX4’ün Türkçe dil desteğinin de hazır olduğunu belirtelim. 21 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek lansmanda tanıtılacak olan Meizu MX4‘ün 16GB’lık gri dengini 999TL‘den, gümüş ve altın rengini ise 1049TL’den ilk resmi satış kanalı olan(kısa sürede daha farklı kanallarda eklecek) güvenilir adreslerden satın alabileceksiniz.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!