Super Tool ile HTC Akıllı Telefonlarınıza Root, Unroot, S-OFF, SIM Unlock, HTC Sense Devre Dışı Bırakma İşlemlerini Uygulayın!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Super Tool Root, Unroot, S-OFF, SIM Unlock

Andronova

Özgürlükler platformu Android‘de her geçen gün yeni yeni araçlari uygulamalar geliştiriliyor ve biz kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Sizinle paylaşacağımız yeni aracın adı: HTC Super Tool. Adından da anlaşılacağı üzere gerçekten süper bir araç olan bu program, HTC akıllı telefonlarına Root, Unroot, S-OFF, SIM Unlock gibi işlemleri kolaylıkla uygulayabilmemizi sağlıyor. Üstelik diğer araçların aksine birçok HTC cihazında, yazılım versiyonu ne olursa olsun çalışabiliyor.

Revolutionary ile benzer bir yapıya sahip olan HTC Super Tool’a Windows komut istemi üzerinden hükmediyoruz. 2. versiyonu yayınlanan aracın çoktan HTCDev Bootloader kilidi kaldırma resmi hizmetini geride bıraktığını söylemeliyiz. Bu araç ile sorunsuz çalıştığı onaylanan cihazlar şöyle; HTC EVO Design 4G, HTC EVO 4G, HTC EVO 3D, HTC EVO Shift, T-Mobile G2, myTouch 3Gs, myTouch 4G, myTouch 4Gs, HTC Inspire, HTC Sensation, HTC Incredible, HTC Wildfire S ve HTC Amaze 4G.

Bu listedeki cihazların sadece denenip onaylananlar olduğunu hatırlatalım. Kendi akıllı telefonunuz için de bu aracı kullanmayı deneyebilir, başarıyla işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. HTC Super Tool programının kullanım öncesi hazırlıkları ve kullanımı hakkında detaylı bir rehbere ihtiyacınız olabileceğini düşünerek kısa sürede Türkiye’nin en büyük Android forumları arasına katılan  AndroidTurkiye.Net forumumuzda sizler için bir yazı yayınladık. Bu yazıya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Rehberimizden HTC Super Tool’un indirme bağlantısına ve detaylarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca aracın kullanımına dair sorunlarınızı da bizlerle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

[ROOT][S-OFF] Super Tool ile HTC Cihazlar Nasıl Rootlanır, S-OFF Yapılır?

 

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın