Swarm kapatmak silmek için ne yapmalıyım

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Foursquare Swarm nedir? Foursquare Swarm hesabı nasıl kapatılır? Swarm hesap kapatma başvuru adresi. Swarm hesabımı kapatma silme ve iptal etme adımları haberimizde.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Sosya medya artık internette kullandığımız en çok araçlardır. Facebook, twitter ve instagramdan sonra artık daha farklı alanlarda sosyal medya raçlarıda çıkmaktadır. İşte oınlardan biriside Swarmdır.

Peki Swarm  nedir ve ne amaçla kullanılır? Swarm aslında Foursquare bünyesinde bulunan bir sosyal medya aracıdır. Swarm online olarak bulunduğunuz yeri bu hesapta arkadaşınız olan kişlere konum bilgisi vermektedir. Bu sayede yakın çevrede bulunan arkadaşlarınız konum bilginizi aldıktan sonra sizleri bulmaları daha kolay olmaktadır. İşte Swarm uygulamasında yerini bildirmek istemeyen kişlerin bu hesaplarını kapatmalarını nasıl yapacaklarını anlatacağız. 

Swarm kapatmak silmek

Online yer bildirimi olarak kısaca tanımlayacağımız Swarm hesabını  kapatmak veya dondurmak için neler yapabiliriz. Daha önce kullandığınız facebook twitter gibi hesap dondurma ayarları ne yazıkki Swarm uygulamasında bulunmamaktadır. Peki Swarm hesabınızı nasıl sileceğiz.

Swarm kapatmak silmek için ne yapmalıyım

Foursquare Swarm hesap kapatma silme adımları

Yukarıda paylaştığımız Swarm hesabını kapatma ekranına ulaşabilmek için aşağıdaki adımları takip ediniz;

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
  • İlk önce şunu belirtelim Swarm hesbınız telefon veya tablet üzerinden kapatılmamaktadır. Bundan dolayı bu işelm için bir bilgisayara ihtiyaç duyulmaktadır.
  • Bilgisayarınızda bulunan herhangi bir tarayıcıdan adres çubuğuna Swarm uygulamasını bünyesinde barındıran Foursquare adresini yazarak giriş yapınız.
  • Bu işlemin ardından tr.foursquare.com/delete_me adresini tarayıcınıza yazarak Swarm hesabınızı kapatma ekranına ulaşınız.
  • Daha sonra site sizden Swarm hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifrenizi isteyecektir.
  • Bu işlemin ardından uygulama sizden “Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun”  sorusuna cevap vermenizi isteyecektir. Bu bölüme ayrılma gerekçenizi yazarak onaylayınız.
  • Bu işlemin ardından yukarıda resmini paylaştığımız ve sayfanın en altında yer alan  “Delete Account” yazısına tıklayarak hesabınızı kapatınız.


Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2017, 13:23

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir