Swatch Akıllı Saat Pazarına Giriyor!

Artık haberlerde akıllı saatleri duyduğumuz bu günlerde, Fossil, Citizen, Bulova, Rolex ve bir çok geleneksel saat üreticisinin ardından ünlü saat firması “Swatch” ta Apple ve Google gibi akıllı saatini üreteceğini duyurdu.

Andronova

Firmanın CEO’su Nick Hayek yaptığı açıklamada “Swatch yeni nesil akıllı saatini iki üç ay içerisinde duyuracak” dedi. Swatch akıllı saatiyle pazarda yer edinmek istiyor.

Swatch’tan basit bir akıllı saat beklememek gerekiyor ve firma akıllı saatinde büyük ihtimalle Andorid Wear kullanmayacak. İçerisinde mobil ödeme sistemini de barındıracak olan akıllı saatin sadece Android değil, Windows ile de çalışabileceği söylenenler arasında. Eğer iOS ile de çalışırsa bu herkesi şaşırtacaktır.

Swatch uyandı ve bunun sebebi olarak Apple gösteriliyor. Samsung’un kendi akıllı saati veya diğer Andorid Wear saatlerden sonra değil, Apple’ın kendi akıllı saatini duyurmasından sonra pazar kaybından endişelenen Swatch, bu alanda başarılı olabilecek mi göreceğiz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.