Syncios ile iPhone verileri sorunsuz bilgisayara alma

Syncios, iPhone yedeğini sorunsuz şekilde alınması için kullanılan çok işlevsel ve sorunsuz çalışan yazılımlardan biri. İlgili videomuzda aynı zamanda ikinci bir programa yer verdik. Normalde Android verileri iPhone taşıma adlı bir yazımız var ve burada da daha önce bahsettiğimiz bir bağlantıyı yazının içine ekledik. 

İşlem yapmadan önce:

iTunes kesinlikle kullanılıp bir bilgisayara yedeğin alınması gerekir.

Veri aktarımda hata görülmesinde kablonun başka bir usb girişe bağlanması ve telefonun kapatılıp açmanızla çözüm sunulabilir.

iPhone yedeği Windows 10' a aktaramıyorum gibi diyenler için erişim izinlerinin kontrol edilmesi önerilir. Manuel alınmalarda sürekli dosya aktarım hatası alınabilir.

İşlemlerde her zaman alternatif kullanılarak alınmasını öneririz. Resmi aktarım uygulaması başarılı olduğunu belirtelim ama verdiğimiz bilgileri de kulak arkası etmeyiniz.

İşlemler sırasında almak istemedikleriniz varsa işaretlerini kaldırarak devam edebilirsiniz. En güzel taraflarından biri bu özelliğin olması. Malum iTunes tam olarak yedek almakta ve içeriğini daha sonra direk göremiyorsunuz. Sıkıştırılmış ve farklı bir formatta işlem yapmakta.